Betboo Para Çekme

Betboo oyuncularına kazançlarını çekmeleri için alternatif yöntemler sunmaktadır.Betboo hesabınızdan Banka Havalesi, Ecopayz ve Transfer Kart olarak adlandırdıgımız ve talep etmeniz durumunda Betboo tarafından Ücretsiz olarak tarafınıza gönderilen Visa Debit kart ile aşagıda göreceginiz işlem limitleri ile hesabınızdan güvenle para cekme işlemi yapabilirsiniz.

Banka Havalesi İle Para Çekme

Betboo hesabınızdan adınıza kayıtlı banka hesabınıza minumum 200 TL-maksimum 100.000.00 TL aralıgında para çekim işlemi yapabilirsiniz. Banka havalesi ile para çekimlerinde genellikle işleminiz 3-5 gün içersinde ücretsiz olarak sonuçlandırılır. Akbank, Garanti Bankası, İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası  bu yöntemi kullanabileceginiz bankalardır.

Ecopayz İle Para Çekme (ECOKART)

Betboo hesabınızdan Ecopayz hesabınıza para cekme işlemi yapabilmeniz için öncelikle bir ecopayz hesabınız olması gerekmekte ve Ecopayz hesabınıza para çekebilmek için bu hesaba daha önce bir kez başarılı bir şekilde para yatırmış olmalısınız. Ecopayz ile Betboo hesabınızdan minumum 200 TL-maksimum 50.000 TL tutarında para çekme işlemi yapabilirsiniz. İşleminiz maksimum 24 saat içersinde ücretsiz olarak sonuçlandırılıp talep ettiginiz tutar Ecopayz hesabınıza aktarılacaktır.

Transfer Kart (Visa Debit Kart İle Para Çekme)

Betboo para çekme sayfası üzerinden doldururacagınız kart talep formu ile temin edebileceginiz Transfer Kartınız ücretsiz olarak adresinize teslim edilecektir.Kart teslimatınız yapıldıktan sonra kazançlarınızı farklı metodlar ile deposito yapmış olsanız dahi, sadece Betboo’ya özel olarak kullanacagınız bu visa debit kartınız ile minumum 30 TL maksimum 7.000 TL limit aralıklarında çekebilirsiniz. Visa debit kartınızın para birimi Euro’dur. kartınıza ödenen miktarı visa kabul eden Atm’lerden  3,5 € işlem ücteri ile  nakit olarak yada pos alışverişlerinizde 1,5 € işlem ücreti ile dilediginiz zaman kullanabilirsiniz.Dışarıdan para yatırma imkanı bulunmayan transfer kartınız ile aynı zamanda içinde yeterli bakiyeniz var ise tekrar Betboo’ya ödeme yapmak içinde kullanabilirsiniz.

Betboo‘ya şimdi üye olmak için TIKLAYIN.! 

Betboo Para Çekme
4.9 (98%) 10 votes

Comments are closed.