Milli Piyango Sonuçları 2018


Milli Piyango SonuçlarıMilli Piyango, ilk olarak 1939 yılında ülkemiz de görülmeye başlanmıştır. 1988 tarihinde ise resmi gazete de ilk kez yayınlanmış ve çeşitli nedenler ile yürürlükten kaldırımıştır. Sadece ülkemize özgü olmayan bu şans oyunu çeşiti, dünya genelinde popüleritesi yıllardır korumayı başarmıştır.

Belirli numaralar dahilinde bastırılan biletlerin, önceden belirlenmiş olan ikramiyeleri kazandıracak numaraların, çekiliş günlerin de duyurulması ile bilinen bir şans oyunudur. Milli Piyango esasında senin bir çok günün de etkin olan bir şans oyunu türü olsa da, senin son günü olan çekilişler ile gündem olmaya devam etmektedir.

Milli Piyango 2018 Yılbaşı Özel Çekilişi

Bilindiği üzere her yılın son günün de yılbaşı özel çekilişler düzenlenmektedir. Bu zamanda ki Milli Piyango ikramiyelerri oldukça yüksek miktarlar da sunulmaktadır. Hayallerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin olmazsa olmazı olan Milli Piyango,  ”ya çıkarsa” sözü ile yüz binlerce şans oyunu severin tercihi olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sene de büyük ikramiye 60 Milyon TL olarak belirlenmişti. 2018 yılı için büyük ikramiye henüz netlik kazanmazken, bu rakımın daha üst limitlerin de olması bekleniyor.

Milli Piyango 2018 Yılbaşı Çekiliş Kuralları

18 yaş altı kişilerin yılbaşı bileti alması yasaktır. Bilet temin eden 18 yaş altı kişilerin, çekilişten kazanç sağlamaları durumunda herhangi bir ödeme yapılmamaktadır. Alınan biletlerin yeni ve sorunsuz olması, arkasında bayii mührü olması geçerli sayılması adına büyük önem taşımaktadır. Herkez tarafından meraklanan beklenen yılbaşı çekilişi, binlerce şans oyunu severin rüyalarını süslemeye devam ediyor. Gerekli şartların yerine getirilmemesi ve sahte biletlerin temin edilmesi halinde, yılbaşı çekilişin de geçerlilik taşıyan bir bilete sahip olunamamaktadır.

Milli Piyango 2018 Yılbaşı İkramiyesi

Yılbaşı ikramiyeleri, Milli Piyango oyuncuları tarafından büyük bir heyecan ile takip edilmektedir. Yeni seneye özel sunulan çok büyük miktarlar da ki ikramiyeler, her yıl bir çok kişiye yeni bir hayata başlangıç yapılması sağlamaktadır. Geçen sene 60 Milyon TL olan büyük ikramiyenin bu sene daha üst rakamlar da olması bekleniyor. Günler öncesin de biletlerin tükenme durumu olmasından ötürü, zaman kaybı yaşamadan kişilerin biletlerini alması daha uygun olacaktır. Yılbaşı ikramiyesi hakkında şu an Milli Piyango İdaresi tarafından bir açıklama bulunmamaktadır.

Milli Piyango Sonuçları 2018

Milli Piyango sonuçları, yüz binlerce kişi tarafından merakla beklenmektedir. Heyecanın çok üst seviye de olduğu çekiliş zamanların da, kişilerin sahip olduğu bilette  ikramiye kazanıp kazanmadığını gün yüzüne çıkmaktadır. 31 Aralık 2017 tarihin de yapılacak çekiliş sonucun da, Milli Piyango sonuçlar belli olacak. Bu tarihten önce sonuçlar hakkında bilgi alma imkanı bulunmamaktadır.

08.11.2017

Milli Piyango Sonuçları 2018
5 (100%) 6 votes

Comments are closed.